Küresel Çevre Fonu-GEF başvurulara açıldı

28 Haziran 2016
Küresel Çevre Fonu (Global Environment Facility – GEF), sivil toplum örgütlerinin ve yerel toplulukların biyolojik çeşitliliğin korunması ve sürdürülebilirliği ve iklim değişikliğiyle mücadele faaliyetlerinde destek sağlıyor. Son başvuru tarihi 29 Temmuz. BM Kalkınma Programı (UNDP), BM Çevre Programı (UNEP) ve Dünya Bankası tarafından yönetilen, ortak bir çevre programı olan Küresel Çevre Fonu (Global Environment Facility […]

Küresel Çevre Fonu (Global Environment Facility – GEF), sivil toplum örgütlerinin ve yerel toplulukların biyolojik çeşitliliğin korunması ve sürdürülebilirliği ve iklim değişikliğiyle mücadele faaliyetlerinde destek sağlıyor. Son başvuru tarihi 29 Temmuz.

BM Kalkınma Programı (UNDP), BM Çevre Programı (UNEP) ve Dünya Bankası tarafından yönetilen, ortak bir çevre programı olan Küresel Çevre Fonu (Global Environment Facility – GEF), sivil toplum örgütlerinin ve yerel toplulukların biyolojik çeşitliliğin korunması ve sürdürülebilirliği ve iklim değişikliğiyle mücadele faaliyetlerinde destek sağlıyor.

29 Temmuz’a kadar başvuru kabul edecek GEF Küçük Destek Programı SGP Proje Çağrısı yerel düzeyde geleneksel bilgi ve yaklaşımlar ışığında iklim değişikliğine uyum sağlamaya yönelik örneklerin oluşturulması veya yaygınlaştırılması, kamu, sivil ve özel sektör işbirliğiyle ortak kamu kullanım alanları ve/ya binalarında toplam enerji tüketiminin azaltılmasının veya etkin kullanılmasının yenilikçi uygulamalarla teşvik edilmesi gibi alanlarda destek verecek.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

 

 

Kaynak: Sivil Düşün