Avrupa KOBİ Haftası Gençlik Kompozisyon Yarışması başvuruları bekliyor

10 Haziran 2016
Avrupa KOBİ Haftası 16 – 25 yaş arasındaki tüm gençleri gençlik kompozisyon yarışmasına davet ediyor. “AB genç insanların girişimci olmasını nasıl teşvik edebilir?” konulu bir kompozisyon yazanlar, Slovakya’da 600 vekil karşısında kompozisyonunu sunma fırsatı yakalayacak. Avrupa Birliği, “genç insanların girişimci olması için ne yapabilir?” sorusuna parlak bir fikri olanları, kompozisyon yarışmasına davet ediyor. Avrupa düzeyinde […]

Avrupa KOBİ Haftası 16 – 25 yaş arasındaki tüm gençleri gençlik kompozisyon yarışmasına davet ediyor. “AB genç insanların girişimci olmasını nasıl teşvik edebilir?” konulu bir kompozisyon yazanlar, Slovakya’da 600 vekil karşısında kompozisyonunu sunma fırsatı yakalayacak.

Avrupa Birliği, “genç insanların girişimci olması için ne yapabilir?” sorusuna parlak bir fikri olanları, kompozisyon yarışmasına davet ediyor. Avrupa düzeyinde politikacılar ve girişimcilerle düşüncelerini paylaşma fırsatı sağlıyor.
Avrupa KOBİ Haftası 16 – 25 yaş arasındaki tüm gençler arasında bir kompozisyon yarışması düzenledi. “AB genç insanların girişimci olmasını nasıl teşvik edebilir?” konulu 2.500 kelime sınırlı bir kompozisyon yazanlar, Avrupa Haftasında Haftası’nda tüm seyahat masraflarının karşılanarak Slovakya’da 600 vekil karşısında kompozisyonunu sunma fırsatı yakalayacak.
Son başvuru tarihi 2 Eylül 2016.
Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız

 

Kaynak: ab-ilan.com