Çocuklar için tacizden korunma filmi

05 Mayıs 2016
Hindistan Kadın ve Çocuk Gelişimi Bakanlığı Çocuk Yardım Hattı,  çocuklara yönelik bir çizgi film hazırladı. Film gönüllü bir ekip tarafından Türkiye’de yaşayan çocuklar için Türkçe olarak seslendirildi. Hindistan Çocuk Yardım hattı ulusal olarak günün 24 saati hizmet veren, ücretsiz ve sadece çocuklar için çalışan bir acil yardım hattı. Childline Team tarafından, bu hattı tanıtmak ve […]

Hindistan Kadın ve Çocuk Gelişimi Bakanlığı Çocuk Yardım Hattı,  çocuklara yönelik bir çizgi film hazırladı. Film gönüllü bir ekip tarafından Türkiye’de yaşayan çocuklar için Türkçe olarak seslendirildi.

Hindistan Çocuk Yardım hattı ulusal olarak günün 24 saati hizmet veren, ücretsiz ve sadece çocuklar için çalışan bir acil yardım hattı. Childline Team tarafından, bu hattı tanıtmak ve çocuklara ‘güvenli sarılma, kirli dokunma’ gibi konularda bilgi vermek amacıyla bir çizgi film hazırlandı.

Film şimdi Türkçede. Profesyonel bir ekip tarafından gönüllü olarak Türkiye’de yaşayan çocuklar için Türkçe olarak seslendirildi.

Kaynak: STGM Derneği