Hırvatistan’da Uluslararası Burs Programı

02 Mayıs 2016
Güneydoğu Avrupa’da İleri Araştırmalar Merkezi – Rijeka Üniversitesi (CAS-SEE) 2016 için CAS SEE Rijeka bursu imkanı sunuyor. Bu burslar dünya çapında genç bilim insanları ve önde gelen üst düzey araştırmacılara açık. CAS SEE Bursu Programı, Balkanlarda beşeri ve sosyal bilimlerde araştırma veya yaratıcı çalışmalarını daha ileri götürmeyi amaçlıyor. CAS – SEE sosyal ve beşeri bilimlerin […]

Güneydoğu Avrupa’da İleri Araştırmalar Merkezi – Rijeka Üniversitesi (CAS-SEE) 2016 için CAS SEE Rijeka bursu imkanı sunuyor. Bu burslar dünya çapında genç bilim insanları ve önde gelen üst düzey araştırmacılara açık.

CAS SEE Bursu Programı, Balkanlarda beşeri ve sosyal bilimlerde araştırma veya yaratıcı çalışmalarını daha ileri götürmeyi amaçlıyor.

CAS – SEE sosyal ve beşeri bilimlerin bilimsel araştırma konusunda uzmanlaşmış Rijeka Üniversitesi bir organizasyon birimi. Merkezi’nin vizyonu araştırma özgürlüğünü teşvik etmek ve yenilikçi entelektüel ve bilimsel gelişme için gerekli önkoşullar sağlamak.

Adayların yazılı ve sözlü İngilizcede iyi bir seviyede olduğunu göstermesi gerekyor.

Burs aylık 1,100€, konaklama desteği ve araştırma desteğinin yanı sıra tek yön seyahat ücretini kapsıyor.

Son başvuru tarihi 15 Temmuz 2016.

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız

 

 

Kaynak: ab-ilan.com