13. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı

02 Mart 2016
Eğitim Reformu Girişimi’nin (ERG) her yıl düzenlediği Eğitimde İyi Örnekler Konferansı bu yıl 2 Nisan 2016 Cumartesi günü Sabancı Üniversitesi Tuzla Yerleşkesinde düzenlenecek. Eğitim Reformu Girişimi’nin her yıl düzenlediği Eğitimde İyi Örnekler Konferansları (İÖK), eğitimin tüm paydaşlarını iyi örnekler etrafında bir araya getirmesi açısından önemli ve öncü bir örnek oluşturuyor. Bu yıl on üçüncüsü 2 […]

Eğitim Reformu Girişimi’nin (ERG) her yıl düzenlediği Eğitimde İyi Örnekler Konferansı bu yıl 2 Nisan 2016 Cumartesi günü Sabancı Üniversitesi Tuzla Yerleşkesinde düzenlenecek.

Eğitim Reformu Girişimi’nin her yıl düzenlediği Eğitimde İyi Örnekler Konferansları (İÖK), eğitimin tüm paydaşlarını iyi örnekler etrafında bir araya getirmesi açısından önemli ve öncü bir örnek oluşturuyor.

Bu yıl on üçüncüsü 2 Nisan Cumartesi günü Sabancı Üniversitesi Tuzla yerleşkesinde düzenlenecek olan konferans, eğitimde iyi örneklerin yaygınlaştırılması için zengin bir iletişim ve işbirliği platformu sunuyor. Aralarında Milli Eğitim Bakanlığı temsilcileri, öğretmenler, akademisyenler, sivil toplum kuruluşlarından temsilciler, veliler, özel sektörden eğitime ilgi duyan kişiler ve öğrencilerden oluşan binlerce katılımcı, sözlü sunumlar, poster sunumları ve atölyeler etrafında bir araya geliyor. Sabah 09.00’da açılış oturumuyla başlayacak olan konferans, akşam saat 18.00’de sona erecek.

Bu yılki sunum ve atölye konuları

* Fen, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik Alanında Yenilikçi Uygulamalar ve Materyaller

* Erken Çocukluk Eğitimi

* Rehberlik ve Özel Eğitim

* Mesleki ve Teknik Eğitimde Okul-İşletme İşbirliği

* Eğitimde Ayrımcılıkla Mücadele

* Öğrenme ve Okul Ortamları

* Eğitimde Veli Katılımı

Konferans kayıtları 1 – 27 Mart 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Kayıt ve detaylar için tıklayınız