Konferans: Çocuk İşçiliği ve Suriyeli Mülteciler

01 Mart 2016
Hayata Destek Derneği, İstanbul Bilgi Üniversitesi Göç Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi ve UNICEF işbirliğiyile 11 Mart Cuma günü “Türkiye’de Çocuk İşçiliği Sorunu: Suriye’den gelen mülteciler sonrası mevcut durum ve çözüm önerileri” başlıklı bir konferans düzenleyecek. İsviçre Kalkınma ve İşbirliği Ajansı ile Diakonie Katastrophenhilfe’nin katkılarıyla Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü E1 Binası 301 numaralı salonda gerçekleştirilecek […]

Hayata Destek Derneği, İstanbul Bilgi Üniversitesi Göç Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi ve UNICEF işbirliğiyile 11 Mart Cuma günü “Türkiye’de Çocuk İşçiliği Sorunu: Suriye’den gelen mülteciler sonrası mevcut durum ve çözüm önerileri” başlıklı bir konferans düzenleyecek.

İsviçre Kalkınma ve İşbirliği Ajansı ile Diakonie Katastrophenhilfe’nin katkılarıyla Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü E1 Binası 301 numaralı salonda gerçekleştirilecek olan konferansın programını görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Katılım durumunuzu 5 Mart günü mesai bitimine kadar e-posta ile dnazari@hayatadestek.org adresine bildirmenizi rica ederiz.

Hayata Destek Derneği

 Fotoğraf: Al Jazeera