Proje hazırlama eğitimi

18 Ocak 2016
Türkiye’nin Avrupa Birliği Projeleri alanında lider eğitim kurumu olan AB-ilan.com / AB Akademi’nin, “Proje Hazırlama Eğitimi” 27-28 Şubat 2016 tarihleri arasında Ankara’da gerçekleştirilecek. Eğitim, proje geliştirme, hazırlama, uygulama ve değerlendirme süreçlerinde alanın en yetkin uzmanlarıyla AB programları ve uygulamalarıyla proje hazırlamayı kapsayacak. Dört yıldır AB ve Kalkınma Ajansları Hibe Programlarına Proje Hazırlama, Proje Yönetimi ve […]

Türkiye’nin Avrupa Birliği Projeleri alanında lider eğitim kurumu olan AB-ilan.com / AB Akademi’nin, “Proje Hazırlama Eğitimi” 27-28 Şubat 2016 tarihleri arasında Ankara’da gerçekleştirilecek. Eğitim, proje geliştirme, hazırlama, uygulama ve değerlendirme süreçlerinde alanın en yetkin uzmanlarıyla AB programları ve uygulamalarıyla proje hazırlamayı kapsayacak.

Dört yıldır AB ve Kalkınma Ajansları Hibe Programlarına Proje Hazırlama, Proje Yönetimi ve Değerlendirme aşamaları konusunda eğitim veren AB-ilan.com ve AB Akademi bugüne kadar 9 farklı modül altında 85 eğitim gerçekleştirdi, yaklaşık 1600 kişiyi mezun etti.

Bu eğitim, Avrupa Birliği’nin açacağı yeni programlardan hibe almak isteyen, Kalkınma Ajanslarına proje yazmayı düşünen ya da proje hazırlama sertifikası alarak yeni iş imkanlarından yararlanmayı tasarlayan gençlere ve profesyonellere yönelik. Katılımcıların Avrupa Birliği adaylık sürecinde AB mali yardımları hakkında bilgilenmelerini, AB Hibeleri ve Kalkınma Ajanslarına yönelik proje teklifi hazırlama sürecine hakim olmalarını sağlamayı amaçlıyor. Eğitim süresi boyunca teorik bilgilerin yanı sıra grup çalışmalarıyla pratik de yapılacak.

Eğitim Programı için tıklayınız.

Ücreti 575 TL (Öğrenci 500 TL) olan eğitimin sonunda katılımcılara AB-ilan.com ve AB Akademi tarafından Project Cycle Management (PCM) Sertifikası verilecek. Kontenjan 18 kişiyle sınırlı.

Ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.