Çocuklar ve Gençler Mali Destek Programı

15 Ocak 2016
İstanbul Kalkınma Ajansı, 2016 yılı Mali Destek Programları kapsamında üç Mali Destek Programı için teklif çağrısı ilanı yayınladı. Çocuklar ve Gençler Mali Destek Programı tanıtımı için bilgilendirme toplantıları yapılacak. Kâr amacı gütmeyen kurumların başvuru yapabilecekleri Çocuklar ve Gençler Mali Destek Programıyla, İstanbul’da yaşayan, risk altındaki çocuklar ve gençlerle özel yetenekli çocukların iyi olma halinin artırılması […]

İstanbul Kalkınma Ajansı, 2016 yılı Mali Destek Programları kapsamında üç Mali Destek Programı için teklif çağrısı ilanı yayınladı. Çocuklar ve Gençler Mali Destek Programı tanıtımı için bilgilendirme toplantıları yapılacak.

Kâr amacı gütmeyen kurumların başvuru yapabilecekleri Çocuklar ve Gençler Mali Destek Programıyla, İstanbul’da yaşayan, risk altındaki çocuklar ve gençlerle özel yetenekli çocukların iyi olma halinin artırılması amaçlanıyor.

Bilgilendirme toplantılarında söz konusu programa başvuru yapabilecek kamu kurumları, yerel yönetimler, üniversiteler, sivil toplum kuruluşları ve kâr amacı gütmeyen kuruluşların, program hedefi, öncelikleri, başvuru süreciyle ilgili olarak bilgilendirilmeleri ve istenilen format ve kalitede proje hazırlamalarının sağlanmasına yönelik olarak sunumlar yapılacak ve katılımcıların soruları cevaplandırılacak.

Toplantılara ilişkin yer ve zaman bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz