‘AB’ye üyelik süreci’ sivil toplumla diyalog toplantısı

14 Ocak 2016
“Türkiye’nin AB’ye Üyelik Süreci” konulu sivil toplumla diyalog toplantısı, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Büyükelçi Volkan Bozkır’ın katılımıyla, 26 Ocak 2016’da Ankara’da yapılacak. Toplantıda gelecek dönemde üyelik müzakere sürecimizde gerçekleştirilecek çalışmalara sivil toplum kuruluşlarının daha etkin katılım sağlaması için görüş alışverişinde bulunulacak ve Erasmus+ Programı ve Avrupa Birliği’yle ilişkiler çerçevesindeki diğer fon imkânları hakkında katılımcılara […]

“Türkiye’nin AB’ye Üyelik Süreci” konulu sivil toplumla diyalog toplantısı, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Büyükelçi Volkan Bozkır’ın katılımıyla, 26 Ocak 2016’da Ankara’da yapılacak.

Toplantıda gelecek dönemde üyelik müzakere sürecimizde gerçekleştirilecek çalışmalara sivil toplum kuruluşlarının daha etkin katılım sağlaması için görüş alışverişinde bulunulacak ve Erasmus+ Programı ve Avrupa Birliği’yle ilişkiler çerçevesindeki diğer fon imkânları hakkında katılımcılara bilgi sunulacak.

Kuruluşunuzu temsilen toplantıya katılacak katılımcı ya da katılımcıların ad, soyad, kuruluş ismi ve irtibat bilgilerini belirterek, en geç 20 Ocak Carşamba günü mesai saati bitimine kadar stkankara@ab.gov.tr adresine bildirmeleri gerekiyor.

Toplantının programı şöyle:

13:00 – 14:00    Kayıt

14:00 – 14:10    Açılış, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı

14:10 – 14:30    Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Büyükelçi Volkan Bozkır’ın Konuşması (Grand Ballroom Toplantı Salonu)

14:30 – 18:00 Soru-Cevap (Grand Ballroom Toplantı Salonu)

16:00 – 18:00    Erasmus+ Programı ile Avrupa Birliği Fonları ve STK’lar Hakkında Bilgilendirme Toplantısı (Tulipia Ballroom Toplantı Salonu)

Tarih: 26 Ocak 2016

Saat: 13.30

Yer: Ankara Sheraton Oteli

Grand Ballroom Toplantı Salonu

Noktalı Sokak Kavaklıdere / Ankara