Çocuğa fiziksel cezayı sonlandırmak için Ortaklık Ağı

04 Aralık 2015
YÖRET Vakfı ve Bilgi Üniversitesi Çocuk Çalışmaları Birimi’nin de üyesi olduğu Çocuğa Karşı Şiddeti Önlemek için Ortaklık Ağı, Uluslararası Çocuk Merkezi’nin desteğiyle Türkiye’de çocukların fiziksel/bedensel olarak cezalandırılmasını önlemek amacıyla bir kampanya başlatıyor.  Bu kampanyayı desteklemek amacıyla da 8 Aralık’ta bir panel düzenleniyor. Çocuğa Bedensel Cezalandırmayı Sonlandırmak İçin Küresel İnisiyatif’in katılımıyla gerçekleştirilecek panel, çocuklara fiziksel cezanın […]

YÖRET Vakfı ve Bilgi Üniversitesi Çocuk Çalışmaları Birimi’nin de üyesi olduğu Çocuğa Karşı Şiddeti Önlemek için Ortaklık Ağı, Uluslararası Çocuk Merkezi’nin desteğiyle Türkiye’de çocukların fiziksel/bedensel olarak cezalandırılmasını önlemek amacıyla bir kampanya başlatıyor.  Bu kampanyayı desteklemek amacıyla da 8 Aralık’ta bir panel düzenleniyor.

Çocuğa Bedensel Cezalandırmayı Sonlandırmak İçin Küresel İnisiyatif’in katılımıyla gerçekleştirilecek panel, çocuklara fiziksel cezanın yasaklanması konusunda yasal görüş ve politik çerçeve dahil birçok savunuculuk aracı sağlamayı amaçlıyor.

İletişim: bilgi@cocugasiddetionluyoruz.net

Konuyla ilgili aşağıdaki temel okuma materyallerine ulaşmak için tıklayınız.