TÜSEV’den STK çalışanlarına filantropiyi öğrenme-uygulama programı

30 Kasım 2015
TÜSEV, planlı bağışçılığı önemseyen ve bunun için gerekli bilgi ve becerilerini geliştirmek isteyen STK çalışanlarına yönelik bir öğrenme-uygulama programı düzenliyor. Türkiye Üçüncü Sektör Vakfı (TÜSEV), bağışçıları farklı sosyal yatırım araçlarıyla tanıştırmak, dünyadaki gelişimleri aktarmak, planlı bağışçılığa geçişi kolaylaştırmak amacıyla yürüttüğü Değişim için Bağış Projesi kapsamında STK profesyonellerine yönelik bir program yürütüyor. Filantropi Profesyonelleri Programı filantropinin […]

TÜSEV, planlı bağışçılığı önemseyen ve bunun için gerekli bilgi ve becerilerini geliştirmek isteyen STK çalışanlarına yönelik bir öğrenme-uygulama programı düzenliyor.

Türkiye Üçüncü Sektör Vakfı (TÜSEV), bağışçıları farklı sosyal yatırım araçlarıyla tanıştırmak, dünyadaki gelişimleri aktarmak, planlı bağışçılığa geçişi kolaylaştırmak amacıyla yürüttüğü Değişim için Bağış Projesi kapsamında STK profesyonellerine yönelik bir program yürütüyor.

Filantropi Profesyonelleri Programı filantropinin gelişimini önemseyen ve bunun için gerekli olan bilgi ve becerilerini bir üst seviyeye taşımak isteyen STK çalışanlarına yönelik olarak tasarlandı. Başvuruların değerlendirilmesi sonucunda belirlenecek olan 10 filantropi profesyoneli, akran öğrenme ve uzmanlarla birebir çalışma yöntemleriyle her ay yarım günlük sunum, tartışma, pratik ve deneysel etkinliklerden oluşan bir öğrenme-uygulama programına dâhil olacaklar.

Filantropi Profesyonelleri Eğitim Programı 2016 Başvuru Formu  

Filantropi Profesyonelleri Eğitim Programı 2016 Duyuru Metni

Filantropi Profesyonelleri Eğitim Programı 2016 Programı

2014 FİLANTROPİ PROFESYONELLERİ

Aynur Çetinkaya

Betül Selcen Özer

Deniz Karataş

Leyli Doğanöz

Nebahat Seda Öztürk

Nergis Aydın Uzun

Nevin Küçük

Öznur Akkaya

Pervin Hazan Atalay

Pınar Özyürek Özharar

2015 FİLANTROPİ PROFESYONELLERİ

Can Ercebe

Funda Ozan Akyol

Gaye Uğurlu

Gözde Kaymaz

Güneş Merve Akyol

Hilal Baykara

Merve Aksu

Merve Tahmişoğlu

Müge Yaman

Nacide Berber

Nur Beler Levi

Öykü Yılmaz