AB-Türkiye Diyalog Konferansı ve STK Fuarı

30 Kasım 2015
“AB-Türkiye Diyalog Konferansı ve STK Fuarı” Türkiye’den ve Avrupa’dan 100 sivil toplum kuruluşu temsilcisini 17-19 Aralık 2015 tarihleri arasında Antalya’da ağırlayacak.   Etkinlik boyunca katılımcılar Avrupa’dan ve Türkiye’den gelen uzmanlar, karar vericiler ve politika yapıcılar eşliğinde Avrupa Birliği-Türkiye ilişkileri konusunda en güncel bilgilere ulaşacak; demokrasi, insan hakları, katılım ve politik reformlar hakkında fikir alışverişinde bulunacaklar. […]

“AB-Türkiye Diyalog Konferansı ve STK Fuarı” Türkiye’den ve Avrupa’dan 100 sivil toplum kuruluşu temsilcisini 17-19 Aralık 2015 tarihleri arasında Antalya’da ağırlayacak.

 

Etkinlik boyunca katılımcılar Avrupa’dan ve Türkiye’den gelen uzmanlar, karar vericiler ve politika yapıcılar eşliğinde Avrupa Birliği-Türkiye ilişkileri konusunda en güncel bilgilere ulaşacak; demokrasi, insan hakları, katılım ve politik reformlar hakkında fikir alışverişinde bulunacaklar. Bunun yanı sıra etkinlik kapsamında düzenlenecek STK Fuarı, katılımcıların hem kurumlarını tanıtmalarına hem de, yeni işbirlikleri yaratmalarına fırsat tanıyacak.

Fuara katılmak için son başvuru tarihi 27 Kasım’dı, yine de bilgi almak isteyenler ceylan@gsm.org.tr ‘ye ulaşabilir.