Hayata Destek Derneği’nden ‘Gönder Çeksin’ Kampanyası

18 Kasım 2015
Hayata Destek Derneği’nin sığınmacı çocuklar için başlattığı “Gönder Çeksin” kampanyası sürüyor.   Hayata Destek Derneği, başta çocuklar olmak üzere bölgedeki mültecilerin temel ihtiyaçların karşılandığı acil yardım programlarıyla birlikte, savaşın  izlerini mümkün olduğunca üzerlerinden atabilmeleri ve yeni yaşamlarına alışabilmeleri için çalışmalar yürütüyor. Bunlardan biri, “Gönder Çeksin!” Yardımseverlerden, kullanmadıkları sağlam fotoğraf makinelerini çocuklarla gerçekleştirilecek atölye çalışmalarında kullanmak […]

Hayata Destek Derneği’nin sığınmacı çocuklar için başlattığı “Gönder Çeksin” kampanyası sürüyor.

 

Hayata Destek Derneği, başta çocuklar olmak üzere bölgedeki mültecilerin temel ihtiyaçların karşılandığı acil yardım programlarıyla birlikte, savaşın  izlerini mümkün olduğunca üzerlerinden atabilmeleri ve yeni yaşamlarına alışabilmeleri için çalışmalar yürütüyor.

Bunlardan biri, “Gönder Çeksin!” Yardımseverlerden, kullanmadıkları sağlam fotoğraf makinelerini çocuklarla gerçekleştirilecek atölye çalışmalarında kullanmak üzere istiyor. Böylece, hayatın bu çocuklar için bir nebze daha “çekilir” olması hedefleniyor.

Bilgi ve destek için tıklayınız.