ÇEKÜL’le 92 Ormanı’nda bir pazar günü

05 Kasım 2015
ÇEKÜL Vakfı 25. yılında, kuruluş yıllarında oluşturduğu 92 Ormanı’nda bir etkinlik düzenliyor. Çocukların gelecekle ilgili dileklerini 25 yıl sonra açılmak üzere özel tasarlanmış “zaman kapsülü”ne atacak, ardından 2000 fidanlık yeni ormanın ilk fidanlarını katılımcılarla birlikte dikecek. 8 Kasım pazar günü gerçekleşecek etkinlikte yeni destek kampanyası için de kollar sıvanacak.   ÇEKÜL etkinlikle ilgili şu duyuruyu […]

ÇEKÜL Vakfı 25. yılında, kuruluş yıllarında oluşturduğu 92 Ormanı’nda bir etkinlik düzenliyor. Çocukların gelecekle ilgili dileklerini 25 yıl sonra açılmak üzere özel tasarlanmış “zaman kapsülü”ne atacak, ardından 2000 fidanlık yeni ormanın ilk fidanlarını katılımcılarla birlikte dikecek. 8 Kasım pazar günü gerçekleşecek etkinlikte yeni destek kampanyası için de kollar sıvanacak.

 

ÇEKÜL etkinlikle ilgili şu duyuruyu yaptı:

“Kuruluş yıllarımızda “yaşanabilir bir dünya” için attığımız en önemli adımlardan biri olarak İstanbul Kavacık’ta İstanbul Orman Bölge Müdürlüğü işbirliğiyle 100.000 fidan dikmiştik ve adını 92 Ormanı koymuştuk. Bugün o fidanlar büyüdü, “yaşanabilir bir dünya”nın var olabileceğinin göstergesi, vazgeçmememiz için umudumuz oldu.

25. yılımızda, aynı umutla, 8 Kasım Pazar günü 92 Ormanı’mıza gidiyoruz. Çocuklarımız gelecekle ilgili dileklerini 25 yıl sonra açılmak üzere özel tasarlanmış “zaman kapsülü”ne atıyor; ardından 2000 fidanlık yeni ormanımızın ilk fidanlarını birlikte dikiyor; hep birlikte sıcacık çorbalarımızı içip yeni destek kampanyamız için kollarımızı sıvıyoruz…”

Servis kalkış saatleri ve yerleri
Kabataş İDO iskelesi önü, saat 10.00
Kadıköy Haldun Taner Sahnesi önü, saat 10.15
4. Levent Metro çıkışı, Ziraa Bankası önü saat 10.15

Katılım kaydı için tıklayınız

*Etkinliğimize hangi servis noktasından katılmak istediğinizi lütfen belirtiniz.

*Etkinlikle ilgili sorularınız için: 0532 291 30 31