nisan, 2019

20nis15:0019:00Öğretmen Atölyeleri: Eğitimde Teknoloji Kullanımı

Daha Fazla

Etkinlik Detayları

Yekder Eğitici Eğitimleri komisyonu tarafından hazırlanan Öğretmen Atölyeleri’nin üçüncüsü, Eğitim Seminerleri’nin dördüncüsü bu hafta yapılacak.

Eğitimde teknoloji kullanımının lüks olmaktan çıkıp zorunluluk halini aldığı bir dönemde teknolojinin sunduğu imkanları bilmek eğitimciler için büyük önem taşıyor. Zor olanı kolay kılmayı hedefleyen teknolojinin eğitimcilere de büyük kolaylıklar sunacağından şüphe yok.

Bu atölyede eğitim alanında kullanılan teknolojik araçlar, web-2 araçları, mobil uygulamalar, materyal geliştirme yazılımları ve bu başlık altında ele alınabilecek birçok konuya yer verilecek. Ayrıca ele alınan konularla ilgili bazı örnek uygulamalar gerçekleştirilecek.

Atölye için son başvuru tarihi: 18 Nisan

Eğitime katılımcıların kişisel bilgisayarlarını getirmeleri gerekmekte.

Zaman

(Cumartesi) 15:00 - 19:00

Etkinlik Organizatörü

YEKDER

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]