ekim, 2019

22eki09:0015:00YADA ‘Sivil Diyaloğun Güçlenmesi’ Atölyesine Davet Ediyor

Etkinlik Detayları

YADA Vakfı, bugüne kadar yaptıkları çalışmalarda, sivil toplumun etkisizliğinin temelinde yatan önemli etmenin kendi arasında ve diğer paydaşlarla etkin bir diyalog kuramaması olduğunu gördü. Yaptıkları çalışmalarla da bu tür diyalogların kurulmasına zemin yaratacak ortamlar yaratmayı hedefledi.

Sivil toplumun etkililiği ve etkinliğini üzerine konuşmak, STK-Kamu-Özel Sektör ilişkilerindeki imkanlar ve imkansızlıkları, sınırları ve fırsatları, etkin diyalogun imkanlarını irdelemek üzere Sivil Diyalog Atölyesi’ne davetlisiniz.

Zaman

(Salı) 09:00 - 15:00

Konum

Diyarbakır

Etkinlik Organizatörü

Yaşama Dair Vakıf (YADA)

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]