nisan, 2019

12nis10:0012:00Suriyeli Çocukların Eğitimi Üzerine Araştırma Raporu Ankara Tanıtım Toplantısı

Daha Fazla

Etkinlik Detayları

Mavi Kalem Derneği’nin hazırladığı Suriyeli Çocukların Eğitimi Araştırma Raporu’nun Ankara tanıtım toplantısı 12 Nisan Cuma günü gerçekleşecek.

Mavi Kalem, Suriyeli Çocukların Eğitimine Dair Model Oluşturma Projesi kapsamında İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün desteğiyle 252 öğretmenle yüz yüze görüşme yaparak Suriyeli çocukların eğitim alanındaki ihtiyaçlarını ve öğretmenlerin çözüm önerilerini derleyen bir rapor hazırladı.

Afet ve Acil Durumlarda Kurumlar Arası Ağ’ın (INEE) eğitimcilere yönelik uluslararası bir kaynak olan Psikososyal Destek Kılavuzu’nun Türkçe adaptasyonunu gerçekleştirdi.

Suriyeli Çocukların Eğitimi Araştırma Raporu ve INEE Psikososyal Destek Kılavuzu’nu gerçekleştirecekleri toplantıda kamuoyuyla paylaşacaklar.

LCV: Deniz Özkor

0553-199-7878

Zaman

(Cuma) 10:00 - 12:00

Konum

Büyükhanlı Park Hotel

Çankaya - Ankara

Etkinlik Organizatörü

Mavi Kalem Derneği

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]