ekim, 2019

26eki(eki 26)10:3027(eki 27)16:30Şiddetsiz İletişim Atölyesi

Daha Fazla

Etkinlik Detayları

Çatışma yönetimi, son yıllarda önem kazanan, yeni ortaya çıkan veya kronikleşmiş sorunlara şiddet içermeyen, sürdürülebilir ve kalıcı çözümler bulmak amacıyla geliştirilmiş çok yönlü bir alan. Dünyada çatışma yönetiminin barışçıl yöntemleri giderek yaygınlaşmakta. Şiddetsiz iletişim ve arabuluculuk da bu barışçıl yöntemler arasında önemli ve etkili bir araç.

Şiddetsiz İletişim Atölyesi ile duygularınızı, ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi fark edecek; çatışmaları şiddet merkezli bir çerçevede tartışmak yerine barışçıl bir zeminle, yapıcı diyalogla müzakere kültürünün yaygınlaşmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Çatışmanın, şiddetsiz iletişim ve arabuluculuk yoluyla iş birliğine ve dayanışmaya nasıl dönüştürülebileceğini ele alarak, fark ederek deneyimleyebilirsiniz.

İki tam gün sürecek atölyelerin tamamına katılım sağlanması beklenmektedir.

Başvuru için buraya tıklayınız.

Kontenjan 16 kişi ile sınırlıdır.

Zaman

26 (Cumartesi) 10:30 - 27 (Pazar) 16:30

Konum

Yaşamda Kadın ve Sanat Derneği

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]