nisan, 2019

24nis17:0018:30SEÇBİR Öğretmen Ağı Konuşmaları: Dönüşen Kentte Çocuk Olmak

Daha Fazla

Etkinlik Detayları

İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyoloji ve Eğitim Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin düzenlediği Dönüşen Kentte Çocuk Olmak başlıklı 81. SEÇBİR – Öğretmen Ağı Konuşması, Şehir plancısı ve araştırmacı Gizem Kıygı’nın katılımıyla Santralİstanbul’da kayıt gerektirmeden gerçekleşecek.

Konuşmada İstanbul’un Dönüşüm Coğrafyasında Özel Okulların Rolü başlıklı araştırmadan yola çıkılarak yeni kentsel mekanların çocukların yaşamını nasıl etkilediği ve okulun kentsel yaşam içerisindeki değişen bağlamı tartışmaya açılacak.

Zaman

(çarşamba) 17:00 - 18:30

Konum

İstanbul Bilgi Üniversitesi Santralistanbul Kampüsü

Emniyettepe Mahallesi, Kazım Karabekir Cd. No:13 D:2, 34060 Eyüp/İstanbul

Etkinlik Organizatörü

İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyoloji ve Eğitim Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (SEÇBİR)

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]