Sivil Mikrofon 2: Bülent Aydın İle 19 Ocak Anması…

%D5%A4%D5%AB%D5%B6%D6%84.jpg
Emine Uçak Erdoğan'ın hazırlayıp sunduğu Sivil Mikrofon'da Hrant'ın Arkadaşları Platformu'ndan Bülent Aydın ile, 19 Ocak anmaları ve toplumsal hayatımızdaki yeri konuşuldu.

Agos Gazetesi’nin kurucusu Hrant Dink’in öldürülmesinin üzerinden 13 yıl geçti. Yıllardır olduğu gibi bu yıl da Dink’in öldürüldüğü Agos Gazetesi’nin binasının önünde saat 15:00’da anma yapılacak.

Sivil Mikrofon’da 13 yıldır devam eden anmayla birlikte Hrant Dink’in günümüze kadar süren mücadelesindeki önemli yönleri konuşuldu. Her 19 Ocak’ta Sebat Apartmanı’nın penceresinden programı sunan Hrant’ın Arkadaşları Platformu’ndan Bülent Aydın’ın konuk olduğu programda, 13 yıldır süren adalet nöbetlerinin yanı sıra, davadaki son durum da konuşuldu.

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!