“Yerel Yönetimler ve Göç: Yunanistan ve Türkiye’de Ayrımcılıkla Mücadele” Paneline Davetlisiniz

YBSDD_Panel_770.png
Hrant Dink Vakfı’nda 24 Ocak 2020 Cuma günü saat 18.30’da düzenlenecek olan “Yerel Yönetimler ve Göç: Yunanistan ve Türkiye'de Ayrımcılıkla Mücadele” paneline davetlisiniz!

Panele, eski Atina Belediye Başkanı ve Solidarity Cities’in kurucusu Georgios Kaminis, Türk Alman Üniversitesi Göç ve Uyum Araştırmaları Merkezi müdürü akademisyen M. Murat Erdoğan ve Marmara Belediyeler Birliği Göç Politikaları Merkezi direktörü Burcuhan Şener konuşmacı olarak katılacak.

Gazeteci Murat Utku’nun moderatörlüğünde yapılacak olan panelde, Yunanistan ve Türkiye’de yerel yönetimlerin ayrımcılıkla mücadele ve bir arada yaşam ile ilgili çalışmaları, yaşadıkları zorluklar ve yenilikçi yöntemler tartışılacak.

Etkinlikte İngilizce’den Türkçe’ye simültane çeviri yapılacaktır. Etkinlik Facebook üzerinden canlı yayınlanacaktır.

Tarih: 24 Ocak 2020, Cuma

Saat: 18.30

Yer: Hrant Dink Vakfı, Havak Salonu

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!