Doğruluk Payı Atölyesi’nin Sıradaki Durağı İzmir!

Dog%CC%86ruluk-Pay%C4%B1-I%CC%87zmir-Ato%CC%88lyesi-1280x640.png
Doğruluk Payı 4 yılı aşkın doğruluk kontrolü (fact-checking) deneyimlerini takipçileri ile paylaşmaya devam ediyor! Doğruluk Payı İzmir Atölyesi, 11 Ocak 2020 Cumartesi günü, 13:00-17:00 saatleri arasında İzmir'de!

Son yıllarda tüm dünyada giderek popülerleşen iddia kontrolü yöntemini daha geniş kitlelere tanıtmak, metodolojisini sizlere aktarmak, Doğruluk Payı’nın gönüllü ekibini genişletmek amacıyla farklı illerde atölye serileri yapılıyor.

Bu atölyelerde hem Doğruluk Payı ekibini tanıyacak, nasıl içerik hazırladığını görecek ve deneyimleyecek, doğruluk kontrolü (fact-checking) metodu ile tanışacak, hem de ekibe katılmak için bir şans yakalayacaksınız.

Bu çalışmaların bir sonraki noktası İzmir olacak. Doğruluk Payı İzmir Atölyesi, 11 Ocak 2020 Cumartesi günü, 13:00-17:00 saatleri arasında İzmir’de gerçekleşecek! Alsancak’ta bulunan Swissotel Büyük Efes‘in toplantı salonunda gerçekleşecek olan çalışma, 20 kişi ile sınırlıdır.

Çalışma tamamen ücretsizdir ancak atölyeye gelirken bilgisayar getirmek zorunludur.

Başvurmak için tıklayınız.

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!