Birlikte Güçleniyoruz Buluşmaları’nın Son Durağı Karaman

IMG-20191207-WA0037-1280x621.jpg
Kadın Öz Savunma Akademisi (WSA), Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı’nın finansal desteğiyle sürdürdüğü “Birlikte Güçleniyoruz Buluşmaları” projesi kapsamında, üç şehirde 18-30 yaş arasındaki kadınlarla bir araya geldiği güçlenme atölyelerini düzenleyerek, katılımcılarla ortak üretim alanı olan dijital ağ çalışmaları yürütecek.

Birlikte Güçleniyoruz Buluşmaları’nın son durağı, 21 – 22 Aralık’ta Karaman’da gerçekleşiyor. Bartın buluşması kapsamında genç kadınların mental ve fiziksel güçlenmesini ve kadın dayanışmasını arttırmak amacıyla “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Atölyesi”, “Cinsiyete Dayalı Ayrımcılıkla Mücadele”, “Fiziksel Öz Savunma Teknikleri” ve “Şiddet Türleri ve Şiddetle Mücadele” alanlarında modüller uygulanacak.

Tarih: 21 – 22 Aralık 2019

Atölye sırasında öğle yemekleri ve eğitim dokümanları program tarafından karşılanacaktır. Ücretsiz gerçekleşecek ve sadece Karaman’da bulunan kadın katılımcıların başvurusuna açık olan iki günlük atölyeye kayıt olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Başvuru İçin Son Tarih : 17 Aralık 2019, Salı, Saat: 23.59

Herhangi bir sorunuz olması durumunda womenselfdefenceacademy@gmail.com e-mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!