Dünya Gönüllüler Günü Sempozyumu

WhatsApp-Image-2019-12-02-at-15.06.46.jpeg
Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın Gönüllülük Yılı olarak ilan ettiği 2019 yılı sona ererken Sınırları Aşan Gençlik Derneği, gönüllü, gönüllülük, sivil toplum ve katılım kavramlarını mercek altına alıyor ve bir araya geliyor.

Toplumsal fayda ve dönüşüm yolunda sivil toplumun güçlenmesi üniversite, kamu ve STK bileşenlerinin işbirliğine ve etkili iletişimine bağlıdır. Dolayısıyla, bu alandaki en önemli aktörlerden biri olan gönüllülere dair bilincin oluşması anahtar niteliktedir.

5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü adına düzenlenen sivil toplumun değerli aktörleri  olan Gönüllü Hizmet Vakfı, Gönüllü Hikayeleri Platformu, Türk Böbrek Vakfı, Öğrenenler Platformu, Yeşilay Cemiyeti, Yarını Aydınlat Derneği’nin katılımları ile gerçekleşecek etkinliğe davetlisiniz.

Etkinlikte işaret dili tercümanı olacaktır. Katılımcılara katılım belgeleri verilecektir.

7 Aralık 2019 Saat: 12.00

Mustafa Saffet Kültür Merkezi

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!