YADA Sivil Diyalog Atölyesi’ne Davet Ediyor

yada_istanbul3.png
YADA Vakfı sivil toplum ve özel sektör diyaloğunun etkililiği ve etkinliği üzerine konuşmak, STK-Özel sektör ilişkilerindeki imkanlar ve imkansızlıkları, sınırları ve fırsatları, etkin diyalogun imkanlarını irdelemek üzere Sivil Diyalog Atölyesi'ne davet ediyor.

Atölyeye katılmak için linkte yer alan katılım formunu doldurabilirsiniz.

Katılım durumunuzu, soru ve önerilerinizi ozturk@yada.org.tr adresine ulaştırabilirsiniz.

Tarih: 27 Kasım 2019, Çarşamba

Saat: 09.30- 16:00

Şehir: İstanbul

Proje Hakkında: YADA olarak bugüne kadar yaptığımız çalışmalarda, sivil toplumun etkisizliğinin temelinde yatan önemli etmenin kendi arasında ve paydaşlarla etkin bir diyalog kuramaması olduğunu gördük. Yaptığımız çalışmalarla de bu tür diyalogların kurulmasına zemin yaratacak ortamlar yaratmayı hedefledik. Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve Yaşama Dair Vakıf (YADA Vakfı) tarafından yürütülen “Sivil Diyaloğun Güçlenmesi” projesi ile STK’ların politika oluşturma süreçlerine, demokratik katılımına katkıda bulunmak, STK-Kamu-Özel Sektör ilişkilerini geliştirerek bu sektörler arasındaki diyaloğu güçlendirmeyi hedefliyoruz.

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!