Kızlar Atakta Sosyal Etki Raporunu Ankara ve İzmir’de Tartışmaya Açıyor

kizlar-atakta-3.jpg
Kızlar Atakta projesi, 21 Kasım Ankara’da ve 23 Kasım İzmir’de gerçekleştireceği etkinliklerde 2015-2018 sosyal etki raporunu tartışmaya açıyor.

Düzenlenecek toplantılara katılım ve davetiye almak için kayıt olmanız yeterli olacaktır.

Ankara: İstasyonTEDU, Çankaya // 21 Kasım 2019: 18.30 – 20.30 Kayıt için tıklayınız!

İzmir: Ahmet Piriştina Kültür Merkezi, Karşıyaka // 23 Kasım 2019: 11.00 – 13.00 Kayıt için tıklayınız!

2015-2018 yılları arasındaki “Kızlar Atakta” proje sürecini kapsayan bağımsız sosyal etki raporunun tanıtımına, beyin fırtınasına ve neymiş bu sosyal etki diyenlerin meraklarına derman olacak bir gün geçirmeye sivil toplum ve sosyal girişimcilik alanında üreten herkes davetli. Dört yılın ardından yayınlanan rapor, geçen haziran ayında Hilton Bosphorus katkısıyla İstanbul’da lanse edilmişti. Sosyal etkinin sınırları ya da sınırsızlığı hakkında konuşulan ve rapor içeriğinin ve yönteminin de analiz edildiği buluşmanın devamı İstasyon TEDU desteği ile 21 Kasım 2019’da Ankara’da hemen sonrasında da Karşıyaka Belediyesi ve İzmir Eğitim Kooperatifi’nin desteği ile 23 Kasım 2019’da İzmir’de gerçekleştirilecek.

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend