YADA ‘Sivil Diyaloğun Güçlenmesi’ Atölyesine Davet Ediyor

620x400.png
YADA Vakfı, bugüne kadar yaptıkları çalışmalarda, sivil toplumun etkisizliğinin temelinde yatan önemli etmenin kendi arasında ve diğer paydaşlarla etkin bir diyalog kuramaması olduğunu gördü. Yaptıkları çalışmalarla da bu tür diyalogların kurulmasına zemin yaratacak ortamlar yaratmayı hedefledi. 

Sivil toplumun etkililiği ve etkinliğini üzerine konuşmak, STK-Kamu-Özel Sektör ilişkilerindeki imkanlar ve imkansızlıkları, sınırları ve fırsatları, etkin diyalogun imkanlarını irdelemek üzere Sivil Diyalog Atölyesi’ne davetlisiniz. 

  • Sivil toplum etkili olmak için neler yapıyor? 
  • Gerçekleştirilen faaliyetlerin etkisi ne oluyor?
  • Diyalog bu çalışmalar arasında nasıl bir yer tutuyor?

Gibi sorulara cevap aramak isteyen tüm sivil toplum temsilcileri, akademisyen ve karar vericileri atölyeye bekleniyor.

Atölyeye katılmak için katılım formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Katılım durumunuzu, soru ve önerilerinizi ozturk@yada.org.tr adresine ulaştırabilirsiniz.

Tarih: 22 Ekim 2019, Salı

Saat: 09.00- 15:00

Şehir: Diyarbakır

Mekan: Bildirilecek

Proje Hakkında: Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve Yaşama Dair Vakıf (YADA Vakfı) tarafından yürütülen “Sivil Diyaloğun Güçlenmesi” projesi; STK’ların politika oluşturma süreçlerine demokratik katılımına katkıda bulunmak, STK-Kamu-Özel Sektör ilişkilerini geliştirerek bu sektörler arasındaki diyaloğu güçlendirmek hedefiyle yürütülüyor. 

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend