Kayseri ve Çevresi: Toplumsal, Kültürel ve Ekonomik Tarihi Konferansı

kayseri_800x418-e1570711430392.jpg
Hrant Dink Vakfı tarafından Anarad Hığutyun Binası Havak Salonu’nda 18-19 Ekim tarihlerinde Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı ve STGM STÖ Kaynak Merkezi’nin finanse ettiği “Kayseri ve Çevresi Toplumsal, Kültürel ve Ekonomik Tarihi” başlıklı uluslararası bir konferans düzenlenecek. 

Konferans, Hrant Dink Vakfı internet sitesinden, Facebook ve YouTube kanalından İngilizce ve Türkçe canlı olarak yayınlanacaktır. Konferansa katılım serbesttir.

Konferansa LCV için 16 Ekim Çarşamba gününe kadar bu formu doldurarak ya da (212) 240 33 61-62 numaralı telefonlardan ulaşarak kayıt yaptırabilirsiniz.

Konferans programına bakmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend