Çocuklarla Beyoğlu Atölyesi #1

Final-Posts-01-1-1280x750.jpg
Şehir Dedektifi'nin Çocuklar için Beyoğlu kampanyası kapsamında hazırladığı hafıza ve tasarım atölyelerinin ilki 13 Ekim Pazar günü çocuklarla gerçekleşiyor. 

2 saat sürecek atölyede, çocuklarla birlikte Beyoğlu üzerine konuşup üretilecek. 

Mutlu Bir Çocuk, Beyoğlu’nda… 

İki bölümden oluşan atölyenin birinci kısmında katılımcılar, çocuğun iyi olma haline odaklanan bir kurguyla mutlu bir çocuğun Beyoğlu’nda geçirdiği bir günü öyküleyecekler. 

İkinci kısımda ise, Beyoğlu’nda seçtikleri spesifik mekanları harita ve maket malzemeleriyle hayallerince tasarlayacaklar. 

Atölye Bilgileri 

Yer: İKSV Alt Kat 

Gün: 13 Ekim Pazar 

Saat: 10.00-12.00

Yaş Aralığı: 8-11 yaş 

Ücretsiz düzenlenen etkinlikte kontenjan sınırı vardır, kayıt için bu linke tıklayınız.

Şehir Dedektifi tarafından gerçekleştirilen Çocuklar için Beyoğlu kampanyası Avrupa Birliği Sivil Düşün programı tarafından desteklenmekte, atölye çalışması İKSV Alt Kat işbirliği ile gerçekleştirilmektedir. 

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!