Kadınlar için Çatışma Çözümü ve Arabuluculuk Eğitimi

WMMN_TR-e1568966779671.jpg
Türkiye Kadın Arabulucular Ağı tarafından Diyarbakır, Gaziantep ve Mardin’de, 5-20 Ekim tarihleri arasında “Kadınlar için Çatışma Çözümü ve Arabuluculuk” eğitimi düzenlenecek.

Eğitimlere katılacak olan kadınların, yerel sivil toplum örgütlerinden, iş kadınlarından, kadın girişimcilerden, üniversitelerden, yerel yönetimlerden, siyasi partilerden ve medya kuruluşlarından seçilmesi ve bu eğitimler aracılığıyla çatışma çözümü ve arabuluculuk ile ilgili bilgi ve beceriler kazanmaları hedeflenmiştir.

Eğitimlerin finansal desteği Türkiye Kadın Arabulucular Ağı’nın parçası olduğu Akdeniz Kadın Arabulucular Ağı tarafından verilmektedir.

Tam katılımın beklendiği eğitimler, iki buçuk gün sürecek. Ayrıntılı tarihler aşağıdaki gibidir:

  • Diyarbakır: 5 – 7 Ekim 2019

  • Gaziantep: 11-13 Ekim 2019

  • Mardin: 18 – 20 Ekim 2019

*Eğitim saatleri ve yeri, katılımcı listeleri belirlendiğinde detaylı olarak paylaşılacaktır.

Başvurular bu link üzerinden yapılacak olup, son başvuru tarihi 30 Eylül 2019’dur.

NOT: Bu eğitimlere, yukarıdaki kentler dışından yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurmak isteyen kişiler, yaşadıkları kent ile ilgili tarihleri göz önünde bulundurarak, o kent için başvuru yapmalıdır.

Herhangi bir sorunuz için kadinarabulucular@gmail.com mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!Send this to a friend