Women of the World İstanbul Festivali – Thinkin Toplantılarına Davetlisiniz

wow-e1566467302283.jpg
Kadınların başarılarını kutlamak ve desteklemek üzere hayata geçirilen Women of the World (WOW) 2020’de İstanbul’da gerçekleştirilecek festivalin planlaması için Thinkin toplantıları düzenlenecek. 

British Council’ın İstanbul’da Kültür ve Sanat Alanında Kadın ve Liderlik programı kapsamında düzenlenecek olan WOW’da konuşmalar, oturumlar, atölye çalışmaları, konserler ve performanslar gibi birçok etkinliğin yer alıyor. Katılımcıların bir araya gelerek dünyayı daha adil bir yer haline getirmek için toplumsal cinsiyet eşitliği ve kadınların güçlendirilmesinin gerekliliği ve bu konuda yürüttükleri çalışmalar hakkında fikir alışverişi yapabilecekleri bir diyalog ortamı sağlayan festival için organizasyon öncesinde ise fikirleri almak için çeşitli buluşmalar düzenleniyor.

Festivalden önce düzenlenecek Thinkin toplantılarının ilk iki oturumu, Eylül ayında gerçekleştirilecek. 17-18 Eylül 2019 tarihlerinde Feriye İstanbul’da, Jude Kelly moderatörlüğünde ve WOW Vakfı’ndan Claudia Merhej’nin katılımıyla gerçekleştirilecek. İlk iki Thinkin toplantısı, herhangi bir ayrım gözetmeksizin herkesin katılımına açık olarak düzenlenecek.

Toplantılara başvuru için son gün 2 Eylül 2019 Pazartesi.

Başvuru için lütfen tıklayınız.
Detaylı bilgi için lütfen bakınız.

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!