Doğruluk Payı Gaziantep Atölyesi Başlıyor

Ekran-Alıntısı-17-e1566388346955.jpg
Doğruluk Payı ekibi 4 yılı aşkın doğruluk kontrolü (fact-checking) deneyimini takipçilerimiyle paylaşmaya devam ediyor! İlk kez Gaziantep'te gerçekleşecek olan Doğruluk Payı Atölyesi, 7 Eylül 2019 Cumartesi günü, 13:00-17:00 saatleri arasında yapılacak.

Son yıllarda tüm dünyada giderek popülerleşen iddia kontrolü yöntemini daha geniş kitlelere tanıtmak, metodolojisini aktarmak, Doğruluk Payı’nın gönüllü ekibini genişletmek amacıyla farklı illerde atölye serileri yapıyor. Bu atölyelerde hem Doğruluk Payı ekibini tanıyacak, nasıl içerik hazırladığını görecek ve deneyimleyecek, doğruluk kontrolü (fact-checking) metodu ile tanışacak, hem de ekibe katılmak için bir şans yakalayacaksınız.

Bu çalışmaların bir sonraki noktası Gaziantep olacak. İlk kez Gaziantep’te gerçekleşecek olan Doğruluk Payı Atölyesi, 7 Eylül 2019 Cumartesi günü, 13:00-17:00 saatleri arasında Gaziantep Divan Otel’de gerçekleşecek! Gerçekleşecek olan çalışma, 20 kişi ile sınırlıdır.

Çalışma tamamen ücretsizdir ancak atölyeye gelirken bilgisayar getirmek zorunludur.

Atölyeye başvurmak için tıklayınız.

Önceki atölye çalışmalarından birinin gerçekleştiği İzmir’den fotoğraflar için tıklayınız.

Atölyeler ile ilgili her türlü sorunuz için batuhan@dogrulukpayi.com’a mail atabilirsiniz.

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!