Benim Bisikletim Benim Şehrim Bursa’da Mert Fırat ile Pedal Çevirdi

unnamed-1280x720.jpg
Hayatın her alanında bisiklete binmenin mümkün olduğunu göstermeyi amaçlayan Bisikletli Kadın İnisiyatifi, “Benim Bisikletim Benim Şehrim” temasıyla düzenlediği etkinlik dizisinin altıncısını Bursa’da gerçekleştirdi. 

Facebook Community Leadership Programında Türkiye’yi birlikte temsil ettikleri İhtiyaç Haritası kurucu ortağı, tiyatro sanatçısı Mert Fırat ile Benim Bisikletim Benim Şehrim, Bursa etkinliğinde birlikte pedal çevirdi.

Eylül ayında yayınlanacak olan Benim Bisikletim Benim Şehrim filmi için yedinci ve son etkinlikleri, Ağustos ayı sonunda Doğu Anadolu Bölgesi’nde gerçekleşecek.

Bisikletli Kadın İnisiyatifi, Facebook Topluluk Liderliği Programı partnerliğinde çektiği ve Türkiye’de kadın, bisiklet ve kent bağını ortaya koyan filmin ilk fragmanını ve İstanbul, Mersin, Diyarbakır, Eskişehir, Muğla, Samsun ve Bursa’daki etkinlik videolarını youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!