15. ÜSAEP Eğitmen Eğitimi Başvuruları Başladı!

WhatsApp-Image-2019-07-29-at-16.03.47-e1565178496107.jpeg
Sağlıkta Genç Yaklaşımlar Derneği (Y-PEER Türkiye) yürütücülüğünde, Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu (UNFPA) Türkiye Ofisi ortaklığı ile yürütülen Üreme Sağlığı Akran Eğitimleri Projesi (ÜSAEP); katılımcılarını bekliyor.

18-25 yaşları arasında ve ‘ben de bu projenin bir parçası olmak istiyorum’ diyenlerin çağrı metnini detaylıca inceleyip metinde yer alan başvuru formunu doldurmaları yeterli olacaktır. Son başvuru tarihi 9 Ağustos!

15. ÜSAEP Eğitici Eğitimi 8-15 Eylül tarihleri arasında tam zamanlı ve konaklamalı olarak gerçekleştirilecek. Katılımcıların konaklama, yemek ve ulaşım masrafları proje tarafından karşılanmakla birlikte, eğitime katılım ücretsizdir.

Başvurular için en geç 9 Ağustos cuma günü saat 23.59’a kadar formun eksiksiz olarak doldurulması yeterli.

Sorularınız için pelina@sagliktagenc.org adresine yazabilirsiniz.

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend