Yerel ve Kırsal Kalkınma Uzmanlık Eğitimi Sertifika Programı

sertifika_toreni3-1280x902.jpg
Özyeğin Üniversitesi tarafından bu yıl 6’ncısı düzenlenecek olan “Yerel ve Kırsal Kalkınma Uzmanlık Eğitimi Sertifika Programı”  9–13 Eylül 2019 tarihleri arasında Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü'nde olacak. 

Sertifika programı, alanlarında yetkin akademisyenler tarafından verilecek derslerle beraber, 3 panel, 2 atölye çalışması ve 1 teknik geziye de ev sahipliği yapacak.

Program sonunda katılımcılar Özyeğin Üniversitesi Yerel ve Kırsal Kalkınma Uzmanlık Eğitimi Sertifikası’nı almaya hak kazanacaklar.

Program hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Hüsnü M. Özyeğin Vakfı ve Özyeğin Üniversitesi işbirliğinde gerçekleşecek program için son başvuru tarihi 30 Ağustos 2019 Cuma!

Sorularınız için murat.bayramoglu@hmov.org ya da sila.cinar@hmov.org adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Program Adı: Yerel ve Kırsal Kalkınma Uzmanlık Eğitimi Sertifika Programı
Tarih: 9-13 Eylül 2019
Ücret: 1.750TL (KDV Dahil)
Yer: Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend