TİD ile Kahvaltı Anlatan Eller’de

unnamed-1-e1563437534251.png
Ocak 2019'dan bugüne 8 saatlik TİD (Türk İşaret Dili) pratik eğitimleri ve 2 saatlik pratik atölyeleri ile 90 işiten bireyi Anlatan Eller'de dilin pratiği üzerine sağır eğitmenlerle buluşturmanın gururu içerisinde olan Anlatan Eller, 20 Temmuz 2019 Cumartesi günü 10:30-13:00 saatleri arasında Anlatan Eller merkez ofisinde TİD ile Kahvaltı için sizleri bekliyor.

Haziran ayında senenin yorgunluğunu atmak ve yeni dönem planlamalarını yapabilmek için Pratik Eğitim / Atölyelerine ara veren Anlatan Eller, Temmuz ayında yaza yakışır bir şekilde kahvaltı konseptiyle karşınızda!

Nevzat ve Fırat eğitmenleri TİD ile Kahvaltı pratik atölyesinde katılımcılarla beraber olacak. Kahvaltı edilecek, işaret diline dair pratikler yapılacak, sağır kültürüne has oyunlar oynanacak.

Pratik atölyesinin katılım ücreti 30 TL’dir.

Kesin kayıt için 0505 094 40 93 numaralı telefondan Davut Çiftçi’ye ulaşabilir ve kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!