İşte Kadın Derneği ‘Kadın Olma Sanatı’ Sağlık Paneli

kadın-olma-sanatı-davetiye.png
İşte Kadın Derneği ve Memorial Hizmet Hastanesi’nin ortaklaşa düzenlediği ‘Doğumdan Ölüme Kadın’ sağlık paneline davetlisiniz!

Kadınların yaşam kalitesini arttırmak ve kendi vücutlarının farkına varması hedefiyle alanında uzman hekimler tarafından interaktif bir panel düzenleniyor.

İşte Kadın Derneği (BİŞKAD)’ın ‘İş Bilen Kadınlar Geliyor’ projesi kapsamında kurduğu ‘Kadın Bilgi Merkezi’nde periyodik eğitimler verilecek.

Bu eğitimlerin ilki 12 Temmuz 2019 saat 11.00-14.00 aralığında,“Kadın Olma Sanatı-Doğumdan Ölüme Kadın” paneliyle Bahçelievler Hizmet Hastanesinde gerçekleşecek.

Prof. Dr. Ayşe Kafkaslı ‘Riskli Gebelikler’

Doç. Dr. Volkan ‘Üreme Sağlı ve Üremenin Korunması’

Doç. Dr. Emel Özdeş ‘Kadın Genital Organ Kanserlerinde Tarama ve Erken Tanı’

Opr. Dr. Nalan Karacaoğlu ‘Genital Siğil Aşıları’

Konu başlıkları üzerinden her yaştan kadının bilgilendirilmesi ve bilinçlendirilmesi hedefleniyor.

Sadece doktorları eğitmenin çözüm olmayacağını söyleyen Prof. Dr. Ayşe Kafkaslı, kuşaklar arası bir eğitim ile ergenlik, gebelik, orta yaş ve menopoz dönemindeki tüm kadınların sorunlarına değinileceğini belirtiyor.

Katılım herkese açıktır.

Tarih: 12 Temmuz 2019

Saat: 11:00-14:00

Yer: İstanbul/Bahçelievler

Mekan: Memorial Hizmet Hastanesi

Sorularınız için info@istekadin.org.tr adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi İçin: +90 (212) 502 42 34

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!Send this to a friend