Proje Döngüsü Yönetimi ve Proje Başvurusu Eğitimi

TASARIM-e1560152587144.jpeg
Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı tarafından finanse edilen Kentsel Gelişim Derneği (KEGED)’nin yürütücüsü olduğu Sivil Toplum Örgütlerinde Kurumsal Kapasitesinin Artırılması projesi kapsamında sivil toplum örgütlerinin proje geliştirme ve uygulama kapasitelerini güçlendirmelerine yardımcı olmak üzere 21-22-23-24 Haziran'da "Proje Döngüsü Yönetimi ve Proje Başvurusu" eğitimi düzenleyecek.

Dört gün sürecek olan eğitimlerde proje yazımına ilişkin temel ipuçları ve proje uygularken izlenebilecek yol ve yöntemleri üzerine konuşulacak. Dört gün sürecek eğitimin ilk gününde, mevcut durumun ve ihtiyaçların tespit edilmesinde kullanılan sorun ve paydaş analizi yöntemleri paylaşılacak.

Proje ile ilgili temel kavramların ele alınacağı ikinci günde mantıksal çerçeve yaklaşımı, faaliyet ve bütçe planı hazırlığı aktarılacak. Eğitimin üçüncü gününde ise proje planlamasında sürdürülebilirlik, izleme ve değerlendirmenin önemine değinilecek, eğitim son günü ise Gençlik hakları ve hak temelli yaklaşım ve katılımcılara başlıca hibe programları ve formları tanıtılacak.

Eğitime katılmak isteyen kişiler 13 Haziran Pazartesi saat 10.00’ye kadar başvuru formunu doldurması gerekmektedir.

Başvuru ve detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. 

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!