Genç Hayat Vakfı 2019 Yaz Okulu Gönüllülerini Arıyor

2018-yaz-okulu-gnll-bavurusu-e1560164325996.png
Mevsimlik gezici tarım işçiliğinde çocuk işçiliği sorununa dikkat çekmek için "Çocuk İşçiliğini Önleme Programı” kapsamında projeler yürüten Genç Hayat Vakfı, her yıl düzenlediği yaz okulu için başvuruları almaya başladı. 

Bu yılki yaz okulu mevsimlik gezici tarım işçiliğinde çocuk işçiliği sorununa dikkat çekmek için uygulanan Fındık Bahane projesi kapsamında 29 Temmuz – 29 Ağustos 2019 tarihleri arasında Düzce’de gerçekleştirilecek.

Yaz Okulu gönüllülerinin ulaşım, konaklama ve yemek gibi temel masrafları proje tarafından karşılanacak. Okul için başvuru yapmak isteyenler 23 Haziran 2019, saat 23.59’a kadar bu bağlantıdaki başvuru formunu doldurabilirler.
Detaylı bilgi ve sorular için ozan@genchayat.org adresinden ya da hafta içi 08.30 – 17.00 saatleri arasında 0212 277 46 51 no’lu telefondan Genç hayat Vakfı’na ulaşabilirsiniz.
Yaz Okulu hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayınız. 

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend