Avrupa Birliği Etkiniz Programı Anketi

n.png
Avrupa Birliği Uluslararası İnsan Hakları Çerçevesine Uyumun İzlenmesi için ETKİNİZ Programı kapsamında sivil toplum örgütlerinin insan hakları alanında izleme yapabilmeleri ve rapor yayınlayabilmeleri için seyahat fonu, uzmanlık ve eğitim desteği, kapasite geliştirme ve benzeri destekler sağlanacaktır.

Etkiniz Projesi, insan hakları alanında izleme ve savunuculuk yapan sivil toplum kuruluşlarına ihtiyaç duyduğu destekleri sunmaya hazırlanıyor. Bu desteklerin ortaya konması için yürütülen anket çalışmasına katılmak için son tarih 13 Mayıs 2019’a uzatıldı.

Ankete buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ayrıca bu anketi ilgili bulduğunuz sivil toplum örgütleriyle de paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend