STÖ’ler İçin Destek Programı Mayıs – Kasım Dönemi Başvuruları Açıldı

unnamed-1.png
Sivil toplum kuruluşları ve sivil inisiyatifler için kapasite geliştirme programı başvuruları açıldı!

İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivil Toplum Çalışmaları Merkezi, Avrupa Birliği tarafından finanse edilen  “Örgütlenme Özgürlüğü ve Katılım Hakkının Daha Fazla Geliştirilmesi için STK’lar ve Sivil Ağların Kapasitesinin Geliştirilmesi” projesi kapsamında, sivil toplum kuruluşları ve tüzel kişiliğe sahip olmayan sivil inisiyatiflerin (STÖ) kapasitelerinin gelişimine destek vermek üzere yeni bir genel kapasite gelişimi programına başlıyor.

Mayıs ayında başlayacak ve 6 ay sürecek programa, İstanbul’dan 5 (beş)İstanbul dışından 5 (beş) olmak üzere toplam 10 STÖ kabul edilecektir.

Son başvuru: 20 Nisan 2019 /  Saat: 19:00

Program hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için aşağıdaki internet sitesi adresinden ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için tıklayınız. 

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend