Af Örgütü Lobi ve Savunuculuk Sorumlusu Arıyor

Af-%C3%96rg%C3%BCt%C3%BC.jpg
Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi, Ankara’da bulunan proje ofisinde tam zamanlı olarak görevlendirilmek üzere Lobi ve Savunuculuk Sorumlusu arıyor. 

Aranan Nitelikler:

  • İnsan hakları, hukuk, siyaset, uluslararası ilişkiler gibi ilgili bir alanda lisans ve/veya yüksek lisans derecesi
  • İleri düzeyde İngilizce okuma, yazma
  • İnsan hakları standartları konusunda derinlikli bilgi
  • İyi bilgisayar kullanma becerisi
  • Kendi çalışma alanında inisiyatif alma ve sorumluluk üstlenme becerisi
  • Ekip çalışması yapma, bilgi paylaşma ve iş arkadaşlarına destek olma becerisi
  • Dikkatli çalışma ve detaylara özen gösterme becerisi
  • Tercihen 1-2 yıl benzer bir pozisyonda çalışma deneyimi

Ayrıntılı görev tanımı ve temel beceriler için bağlantıyı inceleyebilirsiniz.

Adayların fotoğrafsız İngilizce ve Türkçe özgeçmişlerini ve Türkçe bir niyet mektubunu konu satırında Ref: LS1901 referans koduyla ik@amnesty.org.tr adresine göndermeleri gerekmekte.

Yukarıda belirtilen şekilde yapılmayan başvurular kesinlikle değerlendirmeye alınamayacaktır. Başvurunuz ulaştığında, başvurunuzun iletildiğine dair bir teyit mesajı gönderilecektir.  Görüşme için seçilen az sayıdaki adayla yapılacak olan mülakat İngilizce ve Türkçe yapılacak ve başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. Sadece görüşmeye çağrılacak adaylar ile iletişime geçilecektir.

Kuruluşta yaş, din, ırk, cinsiyet, cinsel yönelim, etnik köken, engellilik ve benzeri sebeplere dayalı ayrımcılık yoktur.   

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend