‘Değişim Benimle Başlar’ Eğitim Başvuruları Açıldı

7.png
Cinsel Şiddetle Mücadele Derneği, Türkiye’nin her yerinden alınan talepler doğrultusunda “Değişim Benimle Başlar”cinsel şiddet farkındalık eğitimlerine 2019’da da devam ediyor.

Bu yıl İstanbul İsveç Başkonsolosluğu desteğiyle yürütülen “Değişim Benimle Başlar” projesi kapsamında 24 tam günlük eğitim çalışması yürüterek cinsel şiddete dair toplumsal yaklaşımın dönüşmesine ve yaygın yanlış inanışların değişmesine katkıda bulunmak hedefleniyor.

Önceki yıllarda uygulanan üç farklı çalışmaya, bu yıl hayvana yönelik cinsel şiddetle ilgili bir modül de eklendi. ‘Değişim Benimle Başlar’ projesi kapsamında eğitimler aşağıdaki 4 başlıkta gerçekleşecek

  1. Flört Şiddeti ve Güvenli İlişkiler
  2. Cinsel İstismara Koruyucu Önleyici Yaklaşım
  3. Cinsel Şiddet, Kavramlar ve Mücadele Yöntemleri
  4. Hayvana Yönelik Cinsel Şiddetle Mücadele

Proje ile ilgili detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend