Sosyal Kuluçka Merkezi Yeni Dönem Çağrısı

bilgi-sosyal03-1280x702-1280x702.jpg
Sosyal Kuluçka Merkezi, İstanbul’da bulunan hak temelli çalışmalar yürüten zarar görebilir ve hassas gruplar alanında çalışan sivil toplum kuruluşları ve tüzel kişiliğe sahip olmayan sivil oluşumlarını desteklemek için yeni  dönem başvurularını almaya başladı!

Sosyal Kuluçka Merkezi, İstanbul İsveç Başkonsolosluğu desteği ile İstanbul’da bulunan, zarar görebilir ve  hassas gruplar alanında çalışan (çocuk, kadın, engelli, mülteci, LGBTİ gibi sosyal desteğe ihtiyacı olan)  sivil toplum kuruluşları ve yurttaş girişimlerinin kurumsal yapılarını geliştirmeye destek olmak amacıyla genel kapasite gelişimi programına başlıyor.

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız.

Son başvuru:  1 Nisan 2019 / Saat 18:00

Sorularınız ve bilgi almak için: sosyalkulucka@bilgi.edu.tr
Telefon: 0212 311 76 32

Adres: İstanbul Bilgi Üniversitesi Santralİstanbul Kampüsü
Eski Silahtarağa Elektrik Santralı Kazım Karabekir Cad. No: 2/13 34060 Eyüpsultan / İstanbul

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend