Mentorluk Eğitimi Katılımcılarını Arıyor!

unnamed-2.png
İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivil Toplum Çalışmaları Merkezi (STÇM) sivil toplum kuruluşları ve tüzel kişiliğe sahip olmayan sivil oluşumları çeşitli araçlarla destekleyerek sivil toplumun gelişmesi için faaliyetlerine devam ediyor.

Sivil toplum kuruluşları ve tüzel kişiliğe sahip olmayan sivil oluşumların yenilikçi yaklaşımlarla kapasitelerinin geliştirilmesi amacıyla oluşturulan mentorluk programı kapsamında 2014’den beri 68 kişi mentor olarak 87 STÖ’ye destek sunuldu. Halen Sosyal Kuluçka Merkezi ve Sivil Toplum Değişim Programı kapsamında yararlanılan mentorlar, yerel ve uluslararası alanda çeşitli görevler üstlenerek çalışmalarına devam etmekteler.

STÇM Avrupa Birliği tarafından finanse edilen “Örgütlenme Özgürlüğü ve Katılım Hakkının Daha Fazla Geliştirilmesi için STK’lar ve Sivil Ağların Kapasitesinin Geliştirilmesi” projesi kapsamında sivil toplum kuruluşları ve tüzel kişiliğe sahip olmayan sivil oluşumlara destek vermek üzere yeni mentorlar aramakta.

“Mentorluk Eğitimi” 19-21 Nisan 2019 tarihleri arasında 3 gün boyunca tam zamanlı olarak İstanbul’da gerçekleştirilecek. İstanbul dışından gelecek katılımcıların ulaşım ve konaklama masrafları karşılanacaktır.

Son başvuru tarihi: 23 Mart 2019

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız. 

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend