5. Sorunlara Çözümler Buluşması: Toplumsal Cinsiyet Eşitliği

unnamed-3.jpg
Sürdürülebilirlik alanında yapılan çalışmaların iletişiminin yapılması kadar, kurumların bir araya gelerek deneyim paylaşmasının ve ortak projeler üretmesinin de bir o kadar önemli olduğunu düşünen Sürdürülebilirlik Adımları, UNDP desteğiyle ve Impact Hub ev sahipliğinde Sorunlara Çözümler Buluşmaları’na devam ediyor.

Her ay bir Sürdürülebilir Kalkınma Hedefi odağında yapılacak Sorunlara Çözümler Buluşmaları’nın beşincisi Dünya Emekçi Kadınlar Günü sebebiyle Hedef 5: Toplumsal Cinsiyet Eşitliği odağında farklı paydaşların katılımıyla gerçekleştirilecek.

Sürdürülebilir bir gelecek için çalışan farklı kurumları bir araya getirmeyi hedefleyen Sorunlara Çözümler Buluşmaları, katılımcılara işbirliği yapmaları için önemli bir platform sağlayacak.

UNDP Türkiye Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Danışmanı Gökçe Bayrakçeken,  kolaylaştırıcılığında, Borusan Holding Kurumsal İletişim Direktörü Şule Yücebıyık, Öğrenme Tasarımları kurucusu Tuğba Cansalı, Şişli Belediyesi Toplumsal Eşitlik Birimi Cinsiyet Eşitliği Uzmanı Zelal Yalçın ve YANINDAYIZ Derneği kurucularından Murat Yeşildere’nin konuşmacı olarak katılacağı Sorunlara Çözümler Buluşması 27 Mart 2019 Çarşamba günü Impact Hub’da gerçekleşecek.

PROGRAM

19:15 – 19:30: Kayıt

19:30 – 19:45: Karşılama & Tanışma

19:45 – 19:50: Açılış Konuşmaları
Faik Uyanık, UNDP Türkiye İletişim Koordinatörü
Emrah Kurum, Sürdürülebilirlik Adımları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı
Doğa Tamer, Sürdürülebilirlik Adımları Derneği Genel Sekreteri

19:50 – 21:00Panel: Hedef 5: Toplumsal Cinsiyet Eşitliği

Moderatör:
Gökçe Bayrakçeken, UNDP Türkiye Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Danışmanı

Konuşmacılar:
Borusan Holding Kurumsal İletişim Direktörü Şule Yücebıyık
Öğrenme Tasarımları kurucusu Tuğba Cansalı
Şişli Belediyesi Toplumsal Eşitlik Birimi Cinsiyet Eşitliği Uzmanı Zelal Yalçın
YANINDAYIZ Derneği Kurucu üyelerinden Murat Yeşildere

21:00 – 21:30    Networking

Etkinliğe kayıt olmak için tıklayınız. 

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!