Açık Gazete Gezegendeki ‘İklim Krizi’nin Resimlerini Topluyor

whatsapp_image_2019-03-05_at_07.58.27.jpeg
Çocuklar iklimin gidişatından derinlemesine kaygılı. Açık Radyo, yeryüzünün karşı karşıya bulunduğu en büyük tehlike olan iklim felaketine doğru dörtnala gidilen bir ortamda, çocuklara iklim krizi ve çareleri üzerine duyduklarını ve düşündüklerini resme dökmeleri için kapı aralıyor.

Ana okullu, ilkokullu, orta okullu, liseli çocuklar ve gençler çizimler, resimler, tasarımlar, illüstrasyonlar ve kolajlar hazırlıyor.

Açık Gazete, her Perşembe ve Cuma, çağrısına kulak veren çocukların isimlerini duyuruyor, Açık Radyo da gönderilen resimleri internet sitesinde düzenli olarak sergiliyor.

Resimlerinizi gönderebilmeniz için mail adresi: ikliminresmi@gmail.com

Kaynak: Açık Radyo

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!