Mavi Kalem Derneği Öğretmenlerle Kahvaltıda Buluşuyor

Kahvalt%C4%B1-Mailingi-SON-2-4.png
Mavi Kalem Derneği ‘Suriyeli Çocukların Eğitimine Dair Model Oluşturma Projesi’ (SUÇEM) kapsamında öğretmenlerle kahvaltı toplantısında bir araya geliyor.

Mavi Kalem Derneği ‘Suriyeli Çocukların Eğitimine Dair Model Oluşturma Projesi’ (SUÇEM) kapsamında öğretmenlerle kahvaltı toplantısında bir araya geliyor. SUÇEM Projesi, Türkiye’deki 10-14 yaş arası Suriyeli çocukların eğitimine ve özellikle ortaokula devam etmelerini sağlamayı amaçlıyor.

Afet ve acil durumlardan etkilenen çocukların eğitimlerine devam etmelerini psikososyal destek ve sosyal duygusal öğrenmeyi temel alarak sağlamayı hedefleyen INEE’nin Psikososyal Destek Kılavuzu’nun tanıtıldığı kahvaltı toplantılarına tüm öğretmenler davetli.

Rezervasyon için 0553-199-7878 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend