STK’lar için Dijital Medya Kullanımı Atölyesi

unnamed-2-1.jpg
Sosyal Kuluçka Merkezi'nin "STK'lar için Dijital Medya Kullanımı" üzerine olacak atölyesi 2 Mart'ta gerçekleşecek.  Atölye katılımcılarına her geçen gün çoğalan dijital kanalları nasıl daha etkin ve güvenli kullanaklarını ve iletişim dünyasının işleyişini öğretmeyi amaçlıyor.

Tarih: 2 Mart 2019 / Cumartesi
Saat: 10:00 – 17:00
Yer : Sosyal Kuluçka Merkezi

Atölyeyi çeşitli Sivil Toplum Örgütlerine ve şirketlere Dijital İletişim Danışmanlığı yapan Kenan Dursun gerçekleştirecek.

Son başvuru tarihi: 28.02.2019

İstanbul Bilgi Üniversitesi Santralİstanbul  Kampüsü’nde bulunan Sosyal Kuluçka Merkezi’ne ulaşım için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Sorularınız ve bilgi almak için: sosyalkulucka@bilgi.edu.tr
Telefon: 0212 311 76 32

Başvuru için tıklayınız.

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend