Kızlar Sahada Turnuva Kayıtları Başladı

unnamed-3.jpg
Kızlar Sahada, kadınlara ve kız çocuklarına yapamazsın denilerek kodlanan toplumsal cinsiyet yargılarını kırmak için futbolu araç olarak kullanıyor. 2019 yılını bir farkındalık yılı olarak ele alan Kızlar Sahada, kurumsal firmalar ile birlikte sivil toplum örgütlerini ve sosyal fayda yaratan kurumları da sahaya davet ediyor.

Kızlar Sahada 2019 yılı turnuvası ile İstanbul, Kayseri, Malatya, Gaziantep ve Kahramanmaraş şehirlerinde 7 ayrı noktada açılacak ücretsiz Futbol Okulları’nın lansmanını yapmaya hazırlanıyor. Basın toplantısı, ünlüler karması maçı ve çocuk futbol şenliği ile birleştirilecek lansman, Kızlar Sahada Turnuvası’nın ilk günü olan 27 Nisan 2019’da gerçekleşecek.

Bu yıl 27 – 28 Nisan ve 4 – 5 Mayıs 2019 tarihlerinde ENKA Okulları İstinye’de gerçekleşecek Kızlar Sahada 2019 turnuvasına kayıt olmak için info@kizlarsahada.com adresine email atabilirsiniz.

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!Send this to a friend